صبح سه شنبه یازدهم دیماه پورحاج رضایی مدیرعامل موسسه، تهران را به مقصد استان کردستان ترک کرد و در بدو ورود به سنندج شهر هزار تپه مورد استقبال رضا نجفی مدیر کل بنیاد شهید استان و مدیر موسسه شعبه استانی قرار گرفت.

وی ضمن بازدید از مراکز موسسه ایثار استان کردستان، در جلسه ای که برگزار شد، ضمن تقدیر و تشکر از خدمات پرویز نجفی، طی حکمی مهندس فرشاد ارشاد را به عنوان سرپرست جدید موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار کردستان منصوب کرد.

موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار خراسان رضوی

این مراسم با حضور رضا نجفی مدیر کل بنیاد شهید استان کردستان، پورحاج رضایی مدیر عامل موسسه و دیگر مسولین استانی برگزار شد.

در این مراسم رضا نجفی مدیرکل بنیاد استان پرویز نجفی را فردی با تقوا خوانده و با تشکر از ایشان برای مهندس فرشاد ارشاد آرزوی موفقیت نمود، و از ایشان خواست، نسبت به انتقال تجربیات خود به مهندس فرشاد ارشاد همکاری و هماهنگی های لازم را به عمل آورد.

موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار خراسان رضوی

مدیر عامل موسسه در این جلسه خطاب به سرپرست جدید موسسه اینگونه توصیه کرد که:با برنامه ریزی دقیق و به روز نمودن خدمات موسسه، و بهره مندی از تمامی امکانات و ظرفیتهای موجود که در اختیار قرار دارد با توانمندی خود، گامهای موثری در زمینه به وجود آوردن نشاط  و شادابی در زندگی جامعه هدف، بیش از پیش قدم بر دارد.

موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار خراسان رضوی

در ادامه این سفر پورحاج رضایی مدیر عامل موسسه به همراه رضا نجفی  مدیر کل بنیاد شهید استان کردستان وارد استان کرمانشاه شد و مورد استقبال معیریان مدیر شعبه استانی قرار گرفته و در جلسه ای که با حضور حجت الاسلام عسگری مدیرکل بنیاد شهید استان کرمانشاه تشکیل شده بود شرکت و به بررسی مسائل و مشکلات آن استان پرداخت.

موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار خراسان رضوی