بخشش اجاره‌بهای مراکز موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار

موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار خراسان رضوی

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران:

مدیرعامل موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار تأکید کرد: با توجه به مشکلات پیش‌آمده در پی شیوع بیماری کرونا، اجاره‌بهای تمامی مراکز تحت پوشش این موسسه تا سقف ۱۰۰ درصد مورد بخشودگی قرار گرفت.

به گزارش «ایثار»، محمدرضا پور حاج رضایی با اشاره به مشکلات ایجادشده در پی شیوع ویروس کووید ۱۹ (کرونا) در کشور گفت: بیش از ۸۰ درصد خدمات و مراکز تحت پوشش موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار از فعالیت‌های پر خطر شناسایی و با مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا از اول اسفندماه ۱۳۹۸ تعطیل شدند.

وی افزود: در پی این تعطیلی و از آنجا که موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار فاقد هرگونه بودجه و اعتبار دولتی است خسارت‌های مادی و معنوی گریبان گیر این موسسه شد.

مدیرعامل موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار تصریح کرد: در راستای همدلی و حفظ آرامش سازمانی در این شرایط خاص، اجاره‌بهای تمامی مراکز تحت پوشش تا سقف ۱۰۰ درصد مورد بخشودگی قرار گرفت. این مهم با تدبیری رقم خورد که تمامی کارکنان شعب و ستاد موسسه ایثار حفظ شوند و از آسیب‌های اجتماعی مصون بمانند و مانند برخی از بخش‌های خصوصی درگیر تعدیل و معرفی به بیمه بیکاری نشوند.